מוקד מכירות

מוקד מכירות עם תוצאות  

מוקד מכירות עם תוצאות עסקיות והישגי החברה, התאמה אישית של תהליך העבודה לצרכי הארגון ויחס אישי וחם הם בראש מעיינינו.

ההצלחה של לקוחותינו הוא מוקד מכירות מצליח ואנו מחויבים לספק לכם את התוצאות העסקיות המיטביות תוך כדי שנחסוך לכם עלויות, נפנה לכם זמן יקר לפעילות הליבה של העסק ונגדיל את רווחי הארגון.

איך נעשה זאת?

  • ליווי אישי – בכל פרויקט נקצה מנהל פרויקטים שילמד את פעילות החברה, אופן התנהלותה, השפה הארגונית והשיווקית שלה שילווה אתכם בכל צעד. יחד אתכם הוא יבנה אסטרטגיית מכירה ומשם יגיע לרזולוציות הגבוהות ביותר עד לתרחיש שיחה מוצלח.

  • מקצוענות – לחברה ועובדיה יש ניסיון עשיר במתן שירותי מיקור חוץ במכירות ושירות עבור חברות גדולות במשק. כל עובד נבחר בקפידה במטרה לספק ללקוחותינו שירות איכותי, מהיר ומקצועי המוכן לכל תרחיש. כל נציג שלנו יודע איך להפוך כל הזדמנות מכירה להצלחה במטרה לא לאבד אף לקוח פוטנציאלי.

  • מצוינות – מצוינות עומדת בבסיס של כל האלמנטים בחברה שלנו: הון אנושי, טכנולוגיה ושיטות עבודה וניהול.
    העובדים שלנו עוברים הכשרות כדי לספק פתרונות חדשניים לבעיות מכירה המתעוררות בשטח ולהשתמש בשיטות מכירה מתקדמות, תוך למידה על התגברות על התנגדויות מצד צרכנים.
    אנו משקיעים רבות בציוד ובמערך הניהול הטכנולוגי שלנו ונמצאים תמיד עם היד על הדופק. ינירקום משתמשת בין השאר במערכות בעלות כלים אנאליטיים ו-BI מתקדמות. תוכלו גם לחסוך בעלויות על ידי גישה און-ליין למידע ולביצועי המוקדים שלנו ולצפות LIVE במה שקורה ברצפת המכירה ולהתנהל בהתאם.

  • חסכון זמן וכסף – שכירת שירותי מיקור חוץ של ינירקום תחסוך לכם בעלויות העסקת עובדים. כל תפעול מערך המכירות נמצא בידנו ובכך מפנה לכם זמן להתמקד בפעילות הליבה של העסק ולשפר אותה.

למה מוקד מכירות ביניקום?

שפה ארגונית ותקשורתית עקבית ויציבה – חברת מיקור אחת המרכזת את כל סוגי המוקדים, המלווה את הצרכן של החברה שלכם בשלבי צריכה שונים, תביא לחוויית קנייה הוליסטית בעלת מענה עקבי ואיכותי וכזה שתואם לערכי החברה ויתרונותיה.

· מגוון – לינירקום מוקד מכירות, מוקד שירות הנותנים מגוון פתרונות לצרכים שונים של לקוחותיה ביניהם זימון תורים, מוקדי גיוס לידים, תמיכה טכנית, סוכני שטח ועוד.

הצטרפו אל משפחת ינירקום ויחד נצמח למעלה.