אודות ינירקום

מוקדים זו המומחיות שלנו

חברת Yanircom הינה שותפה לדרך ולהצלחה של לקוחותיה. אנו מקפידים על איכות ההון האנושי בשילוב סטנדרט מקצועי גבוה והכל במטרה להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

shutterstock_366626837 (קטן)
טכנולוגיה מתקדמת
מערכות מחשוב ובקרה מתקדמות
מוקד מכירות
הון אנושי
אנו בינירקום מקפידים על איכות ההון האנושי.
shutterstock_1172361529 (קטן)
יצירתיות
פתרונות יצירתיים וגמישות בהתאמה לצרכי העסק
shutterstock_1492319753 (Medium)
ידע ונסיון
צוות העובדים בינירקום מנוסה ומקצועי ויודע בדיוק איזה פתרון העסק שלך צריך
25388715424_65480dbf18_k.jpg
מיקוד בתוצאות
המוקדים שלנו ערוכים לתת לכם את התוצאות הטובות ביותר
shutterstock_1175066677 (קטן)
שירותיות
הקפדה על סטנדרט שירות גבוה.

ינירקום – ביצועים, גמישות וזריזות תפעולית

Yanircom מתמחה בהפעלת מוקדים טלפוניים בתחומי המכירות, שירות ושימור לקוחות ומוקדי תפעול ובק-אופיס. Yanircom רואה בעצמה שותפה לדרך של לקוחותיה על ידי הפיכתה לאחד ממנגנוני הצמיחה המרכזיים שלהם באמצעות רמת מומחיות ומקצועיות בלתי מתפשרת, המבטיחה עמידה בתוצאות הרצויות ושאיפה מתמדת למעלה. 

החברה הוקמה בשנת 2013 על ידי מאור חמו המשמש גם כמנכ"ל החברה ומעסיקה אנליסטים, אנשי שירות ומכירות, מנהלי מכירות, מקצועני הדרכה וסוכני שטח מהמומחים בתחומם בעלי ניסיון עשיר וותק רב בתעשייה.

מיקור חוץ של שירותי המוקדים הטלפוניים באמצעות Yanircom חוסכים ללקוחותיהם משאבים כלכליים וזמן יקר, אנחנו מספקים שירותי מוקד מגוונים בחיבור מהיר וגמישות לכל צרכי הלקוח. רמת המקצועיות הגבוהה של הצוותים שלנו המתמקדים בצרכים, מטרות ומשימות של החברה שלכם יביא לתוצאות מיטביות עם יחס עלות מול תועלת מעולה. 

Yanircom דוגלת בעבודה תוך כדי התאמה אישית עם לקוחותיה, אני מספקים עבודה בעלת סטנדרטים גבוהים, אמינות ושקיפות לכל אורך הדרך, גמישות תפעולית והתאמה מהירה לצרכי הלקוחות. אנחנו מובילים צוותים באמצעות ניהול בגובה העיניים, יחס עוטף ומשפחתי ושימוש במערך ניהול מוקדים וציוד מתקדם טכנולוגית.

להיות המובילים בתחומכם

ינירקום מאפשרת לכם לשפר ולמקסם את תחום שירות הלקוחות ומכירה ללקוחות פוטנציאליים על ידי סיפוק כל השירותים האלה תחת מטרייה אחת ומומחיות בכל אחד מהם.

אנו מחויבים לתת ללקוחותיכם מענה מהיר ומקצועי כדי לסייע לכם להפוך את החברה שלכם למובילה בתחומה ובעלת מוניטין ללא רבב. אנו מאמינים בחדשנות תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת למערך ניהול המוקדים שלנו והציוד בהם ומתעדכנים באופן תמידי בשיטות עבודה חדשות כדי שתהיו תמיד צעד אחד לפני כולם.

תחום שירות הלקוחות הוא אחד התחומים החשובים ביותר לשמירה על מוניטין החברה. מוצרי החברה יכולים להיות מצוינים, אבל אם המענה של מערך השירות ומכירה איטי, מסורבל ולא מקצועי, המוניטין ותדמית החברה ובכך ערכה יכולים להינזק משמעותית ולפגוע בה כלכלית. אנו כאן כדי לדאוג שזה לא יקרה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן